AKTUALNOŚCI

Pomoc dla Automobilklubu Polski

POMOC DLA AUTOMOBILKLUBU POLSKI

Sytuacja epidemiczna w Polsce bardzo dotkliwie wpłynęła na kondycję Automobilklubu Polski, w konsekwencji paraliżując całkowicie wszelaką działalność stowarzyszenia. Zostaliśmy zmuszeni zawiesić wszystkie imprezy zaplanowane na pierwsze półrocze 2020 r, nie mając pewności jaka sytuacja będzie w kolejnych kwartałach roku.

Automobilklub Polski stara się minimalizować straty, jest to jednak dla naszego stowarzyszenia najtrudniejszy okres w jego 110 letniej działalności.
Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich sympatyków Klubu o wsparcie finansowe w postaci wykupienia CEGIEŁEK POMOCY.

Patronite

Mając nadzieję na szybkie wznowienie działalności, wszystkim darczyńcom prześlemy podziękowania, uprawniające do ulg w opłatach startowych lub szkoleniach organizowanych przez Automobilklub Polski, kiedy sytuacja epidemiczna pozwoli na wznowienie przez Klub działań statutowych. Jednocześnie prosimy wszystkich członków Klubu o niezwłoczne uregulowanie bieżących składek.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto: Bank Millenium – 47 1160 2202 0000 0001 3161 7512 w tytule przelewu wpisując: Darowizna CEGIEŁKA POMOCY podając w przelewie Imię i Nazwisko, adres korespondencyjny, e-mail.

Ze sportowym pozdrowieniem.
Zarząd Automobilklubu Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *