AKTUALNOŚCIAKTUALNOŚCI WRC

Meeke ma nadzieję na walkę w czołówce

Meeke ma nadzieję na walkę w czołówce

Kris Meeke powiedział przed Rajdem Meksyku, że dzięki testom na luźnej nawierzchni na południu Hiszpanii poczuł się komfortowo. Przyznał też, że Meksyk to miejsce, w którym dobrze radził sobie przez ostatnie kilka lat. Kierowca Toyota Gazoo Racing liczy na dobre tempo i satysfakcjonujący wynik.

Kris Meeke

„W zeszłym tygodniu miałem dwa dni testów na południu Hiszpanii, po raz pierwszy jeździłem samochodem na szutrze poza Finlandią. To było dla mnie naprawdę przydatne i poczułem się komfortowo.”

„Meksyk to miejsce, w którym dobrze sobie radziłem przez ostatnie kilka lat: wygrałem w 2017 roku, a w zeszłym roku walczyłem o zwycięstwo i skończyłem na trzecim miejscu.”

Kierowca Toyoty ma nadzieję, że będzie mógł znów walczyć w czołówce. Jego zespołowy partner Ott Tanak jest liderem Mistrzostw Świata, a sam Brytyjczyk wygrał już nawet jeden z odcinków Power Stage. Yaris WRC jest aktualnie prawdopodobnie najszybszym samochodem w całej stawce, więc były kierowca Citroena wie, że ma w swoich rękach mocną maszynę.

Kris Meeke

„Teraz, mając inny samochód, mam nadzieję, że znów będę walczył w czołówce. Monte Carlo i Szwecja były wydarzeniami o bardzo skomplikowanych warunkach, w których łatwo byłoby popełnić błąd.”

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close