AKTUALNOŚCIRSMP

Łukasz Kabaciński wraca do RSMP!

Łukasz Kabaciński poinformował na swoim Fanpage że w sezonie 2019 wystartuje w pełnym cyklu RSMP. Na prawym fotelu zasiądzie Michał Kuśnierz.

RSMP 2019 coraz bliżejw tym roku sezon wraz z Michał Kuśnierz 🙂 Rubb PolskaCar Speed Racingwww.lumatextile.comRallyShop.pl

Opublikowany przez Łukasz Kabaciński rally driver Niedziela, 17 marca 2019

 

Ostatnim występem Kabacińskiego był Rajd Barbórki 2016 gdzie wystartował za kierownicą Skody Fabii R5. W tym sezonie uczestnik dwóch rund WRC wraca na krajowe trasy za kierownicą Forda Fiesty Proto od Car Speed Racing.

– Do rajdów chciałem wrócić od dłuższego czasu, ale przede wszystkim mając pakiet w postaci dobrego auta, serwisu i doświadczonego pilota, bo moje doświadczenie w rajdach jest jednak raptem na poziomie 20 rajdów. Całości nie ułatwiał fakt iż chciałem aby to było 4×4, myślę ze Open N będzie dobrze obsadzone w tym roku i uda się powalczyć o pierwsza trójkęskomentował dla rallypl.com – Łukasz Kabaciński

 

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Close