AKTUALNOŚCIAMATORRally Ireco 2019Tarmac Masters

Pewne 120 załóg i Fiesta R5 na wirtualnej liście zgłoszeń w „TARMAC MASTERS”

Wirtualna lista zgłoszeń do pierwszej rundy cyklu Tarmac Masters wypełniona w rekordowym tempie! Czas na 3. Rally Ireco.

Przed nami pierwsza runda z cyklu „TARMAC MASTERS”. Rozgrywany w dniach 6-7 kwietnia 3. Rally Ireco.  przywita zawodników nowymi trasami (66%), jednak nie zabraknie także fragmentów znanych w poprzednich lat. Organizator nie chciał zdradzić, czy ubiegłoroczna hopa również został przewidziana w tegorocznej edycji. Impreza został podzielona na sześć odcinków specjalnych o łącznej długości 30 km, w sumie z dojazdówkami zawodnicy pokonają dystans prawie 105 km. Start honorowy odbędzie się na stadionie w Nowej Rudzie przy ulicy górniczej.

Zobacz harmonogram 3. Rally Ireco

Pierwsza „R-piątka” na starcie w „TARMACU”

Lista zgłoszeń, która wypełniła się nazwiskami w niespełna półtorej godziny wygląda imponująco. Imponujący  jest tez fakt, że pierwszych 90 chętnych system zarejestrował już po dziesięciu minutach. Limit 120 załóg został przekroczony o kolejne osiemnaście nazwisk, które trafiły na listę rezerwową.

Organizator długo podgrzewał emocje, związane z kolejnym chętnymi chcącymi wystąpić w cyklu w sezonie 2019. Przyszedł więc czas na oficjalne ogłoszenie pierwszego samochodu klasy R5 na starcie „TARMAC MASTERS”. Za kierownicą Forda Fiesty R5 zasiądzie Sylwester Płachytka, którego też zobaczymy w pełnym cyklu RSMP.

Rallypl.com jest patronem medialnym cyklu „TARMAC MASTERS”. Zapraszamy na nasze relacje live w trakcie trwania rajdu, a po na bogatą galerię fotograficzną i video.

Poniżej przedstawiamy pełną listę zgłoszeń, jaką opublikował organizator na facebooku:

Wrzucamy narazie zrzuty ekranu zgłoszeń poszczególnych klas.Jutro będzie wirtualna lista na stronie

Opublikowany przez Tarmac Masters Poniedziałek, 4 marca 2019

 

 

Tagi

Artur Jasiński

Pomysłodawca, założyciel, redaktor naczelny portalu.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close