F1Robert Kubica

Wolff: Kubica może trafić do lepszego zespołu

Wolff: Kubica może trafić do lepszego zespołu

Szef zespołu Mercedesa Toto Wolff uważa, że jeśli Robert Kubica w sezonie 2019 pokaże się z dobrej strony, to bardzo możliwe ze zainteresują się nim zespoły z czołówki.

Polski kierowca powraca do stawki Formuły 1 po ośmiu latach przerwy. Powrót Polaka będzie jeszcze bardziej trudny patrząc na obecną formę zespołu Williamsa oraz poziom obecnej stawki.

Według Toto Wolffa, Robert Kubica może wywalczyć posadę w lepszym zespole, jeśli pokaże się z dobrej strony w sezonie 2019 w bolidzie Williamsa.

Jeżeli w sezonie 2019, Robert pokaże się z dobrej strony i będzie prezentował równe i dobre tempo, przez co zespół Williamsa przesunie się do przodu, to jestem niemal pewny, że Robertem zaczną interesować się zespoły z czołówki Formuły 1. Z tego co mi wiadomo, zespół Williamsa dość wcześnie rozpoczął przygotowania pod kątem sezonu 2019, przez co myślę, że w przyszłym roku ich zespół przesunie się do przodu. Jeżeli Robert powróci do tempa jakie prezentował przed swoim rozstaniem z Formuła 1,to zespół Williamsa będzie się rozwijał z wyścigu na wyścig a Robert może zostać zauważony przez resztę zespołów – powiedział Toto Wolff dla Eleven Sports

Komentarze

Tagi

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com