Rajd FinlandiiRajd Finlandii 2018RAJDYWRC

Testowy dla kierowców Citroena- Rajd Finlandii 2018

Shakedown- Rajd Finlandii 2018

Mads Ostberg i Torsten Eriksen popisali się najlepszym czasem na zupełnie nowym odcinku testowym, który znalazł się w programie Rally Finland. Kierowcy od wczesnych godzinn porannych rywalizowali na próbie Vesalla. Drugi czas na 4,2km shakedownie uzyskał kolejny z reprezentantów Citroena Craig Breen. Na trzeciej pozycji został sklasyfikowany najlepszy z obozu Toyoty Jarri Matti Latvala.

Czwarte miejsce zajął jego zespołowy kolega Ott Tänak. Pierwszą piątkę zamknął Temu Suninen, który był najszybszy w ekipie Forda. Za plecami Fina znalazł się lider tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata Belg Thierry Neuville. Siódma pozycja przypadła w udziale Andreasowi Mikkelsenowi. Oczko niżej znalazł się Hayden Paddon. Sebastian Ogier zakończył próbne jazdy na dziewiątej pozycji. Ubiegłoroczny triumfator tej prestiżowej imprezy Esapekka Lappi skompletował pierwszą dziesiątkę.

O godz 18:00 startuje już tradycyjnie super oes w dzielnicy Jyväskyla Harju, który otworzy rywalizacje w Rajdzie Finlandii 2018.

Komentarze

Tagi

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com