Rajd PortugaliiRajd Portugalii 2018RAJDYWRC

Świetny czas Evansa! – OS11 Rajd Portugalii 2018

Świetny czas Evansa! – OS11 Rajd Portugalii

Bardzo szybko po 10 odcinku specjalnym rozpoczęliśmy 11, CABECEIRAS DE BASTO o długości 22 kilometrów. Trzy Citroeny C3 WRC czyszczą dziś trasę, jadąc jako pierwsze. Najlepsze tempo z nich prezentuje Mads Ostberg, ale każdy kolejny kierowca jest w stanie wycisnąć więcej. Przed nami jeszcze jeden odcinek porannej pętli, a później czeka nas przerwa i drugie przejazdy tych samych oesów.

Tuż za podium oglądamy kapitalną walkę dwóch Finów o czwarte miejsce. Esapekka Lappi i Teemu Suninen urywają sobie na zmianę po kilka sekund. Trzymamy kciuki za to, aby ta rywalizacja trwała do samego końca bez żadnych problemów. Mads Ostberg trzyma się 11 sekund za duetem z Finlandii i zapewne będzie liczył na jakiś błąd kierowców przed nim.

W czołowej trójce różnice między kierowcami są na poziomie 12 sekund, więc cały czas wszystko jest otwarte. Tym bardziej, że Elfyn Evans (zwycięzca OS11 Rajd Portugalii) odrobił aż 6 sekund do Neuville’a, który pojechał dość kiepski odcinek tłumacząc się dbaniem o opony, które będą potrzebne na kolejnym oesie. Z pewnością czekają nas jeszcze interesujące momenty w tej imprezie!

Wyniki OS11 Rajd Portugalii w WRC

OS11 Rajd Portugalii
wrc.com

Komentarze

Tagi

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com