RAJDYWRC

Sezon 2019 bez Ostberga w WRC!!

Mads Ostberg poinformował na swoim Twitterze że w przyszłym sezonie WRC nie będzie rywalizować w najwyższej klasie Mistrzostw Świata. Norweg nie znalazł miejsca w żadnym z zespołów wystawiających auta WRC w Mistrzostwach Świata. Norweg liczył że Citroen w przyszłym sezonie będzie wystawiać trzeci samochód dla Sebastiena Loeba i Craiga Breena lub właśnie Ostberga. Po wycofaniu się „Abu Dhabi” Citroën nie będzie wystawiać trzeciego C3 WRC. Mads Ostberg w wywiadzie dla Parc Ferme żalił się że jest wiele kierowców którzy są gorsi od niego a mają zapewnioną przyszłość w WRC.

Imformuję wszystkich – nie będzie mnie w WRC w 2019 r. Teraz czas na spięcie i walkę. Zrobiłem to, zanim będę mógł to zrobić ponownie. Nie skończyłem być kierowcą rajdowym. Właściwie to czuję, że nigdy nie byłem lepszy. Jeśli masz samochód i zespół, sprawdź mnie. Jakieś sugestie?  – napisał Mads Ostberg na Twitterze

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close