AKTUALNOŚCIAKTUALNOŚCI WRCRAJDYWRCWRC2

Kajto chcę wystartować w pełnym cyklu WRC2!

Kajetan Kajetanowicz w wywiadzie udzielonym dla sportowej redakcji Interii podczas Moto Orkiestry przyznał, że chciałby wystartować w pełnym cyklu WRC2 w sezonie 2019.

Kajetan Kajetanowicz:

„To nie jest łatwy czas dla nas, jak co roku. Nie poddajemy się i mamy nadzieję, że uda nam się wystartować w kolejnych rundach mistrzostw świata. Taki jest cel. Chcę wystartować w pełnym cyklu WRC2 i nie będę tego ukrywał. Nie będę też ukrywał, że zamierzamy walczyć i mam nadzieję, że również o podium. Jeżeli ta decyzja zapadnie lada dzień, bo chcemy się do tego dobrze przygotować.”

Kajetan Kajetanowicz po raz kolejny potwierdził, że chce wystartować w WRC2 i dodał do tego, że wszystko idzie w dobrą stronę.

Kajetan Kajetanowicz:

„To będzie WRC2 – jeżeli wystartujemy, ale wszystkie gwiazdy na niebie wskazują że idziemy w dobrą stronę, a w zasadzie jedziemy.”

W WRC2 nie ma minimalnej liczby startów w rajdach. Sześć wyników z siedmiu pierwszych startów będzie zaliczanych do klasyfikacji punktowej.

W zeszłym sezonie Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak zaliczyli cztery starty w WRC2 zaczynając od Rajdu Sardynii, a kończąc na Rajdzie Katalonii, gdzie kierowca Lotos Rally Team zajął czwarte miejsce w WRC2.

Profil kierowcy:
Kajetan Kajetanowicz
Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Close