AKTUALNOŚCI WRCF1

Sergio Perez przedłużył kontrakt z Racing Point Force India!

Zespół Racing Point Force India potwierdził, że Sergio Perez przedłużył kontrakt z tym zespołem i będzie reprezentować ich barwy w sezonie 2019.

O całej sytuacji wypowiedział się Otmar Szafnauer, szef zespołu Racing Point Force India:

Cieszę się, że Sergio będzie kontynuował swoją podróż z nami w 2019 roku. W ciągu ostatnich pięciu lat Sergio potwierdził swoją pozycję jako jednego z najbardziej utalentowanych i konsekwentnych kierowców na torze Formuły 1. Daje nam to cenną stabilność w przyszłości, co jest ogromnym atutem dla zespołu. Rozpoczynając nowy ekscytujący rozdział w życiu tego zespołu, cieszymy się, że Sergio będzie ścigał się razem z nami.

Swoje zdanie wyraził również Sergio Perez:

Jestem bardzo szczęśliwy, że wreszcie mogę ogłosić moją przyszłość i jestem naprawdę zmotywowany jeśli chodzi o sezon 2019. Force India jest moim domem od 2014 roku i pozwoliło mi zarówno rozwinąć się jako kierowca, jak również pokazać swoje umiejętności. Osiągnęliśmy wiele sukcesów w ostatnich pięciu sezonach, ale myślę, że najlepsze dopiero nadejdzie. Nowa inwestycja, napełnia mnie pewnością siebie i jestem naprawdę podekscytowany naszą przyszłością.

Tagi

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za recenzje książek, gier wideo oraz wszelakie artykuły. Na co dzień uczeń i wielki fan sportu. Kontakt: michal@rallypl.com

Podobne

Close