AKTUALNOŚCI WRCRAJDYWRC

Loeb: „Wcisnę się między Neuville’a i jego rywala”

Thierry Neuville może liczyć na Sébastiena Loeba w przyszłym roku. W razie potrzeby dziewięciokrotny mistrz świata będzie pomagał Belgowi. Thierry Neuville w ciągu ostatnich lat niejednokrotnie znajdował się blisko Mistrzostwa Świata. W sezonach 2013, 2016, 2017 i 2018 zawsze jednak musiał zadowolić się drugim miejscem.

W przyszłym roku Neuville będzie miał Sébastiena Loeba obok siebie. 44-letni Francuz pojedzie w 6 rajdach Mistrzostw Świata w barwach Hyundaia. Jeśli będzie to konieczne, wielokrotny mistrz świata będzie wykonywał ważną pracę dla Neuville’a. Loeb powiedział to we francuskiej gazecie sportowej L’Equipe:

„Jestem na to gotowy. Mam nadzieję, że nie zdarzy się to w każdym rajdzie, ale jeśli Neuville będzie walczył o mistrzostwo świata pod koniec sezonu, to jestem gotów wcisnąć się pomiędzy jego rywala, to część naszej pracy.”

Profil kierowcy:
Thierry Neuville
Profil kierowcy:
Sebastian Loeb
Tagi

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za recenzje książek, gier wideo oraz wszelakie artykuły. Na co dzień uczeń i wielki fan sportu. Kontakt: michal@rallypl.com

Podobne

Close