AKTUALNOŚCI ERCERCRAJDY

Lukyanuk spragniony zwycięstw

Alexey Lukyanuk który wczoraj ogłosił swoje plany na sezon 2019 powiedział w wywiadzie dla oficjalnego portalu Mistrzostw Europy że nowy samochód i nowy zespół to jest wielkie wyzwanie dla niego i jego pilota.

To wielkie wyzwanie dla nas. Nowy zespół i nowy samochód. Będzie ciężko, ale wszyscy koncentrują się na ciężkiej pracy i starają się osiągnąć maksimum. To trochę krok w nieznane, podobnie jak inne cykl mistrzostw, ale mamy dobre doświadczenia z rajdów i mamy dobry zespół.

ERC – Lukyanyuk w C3 R5

Alexey Lukyanuk w zeszłym sezonie ERC zdobył tytuł mistrza starego kontynentu. W tym sezonie Rosjanin będzie próbował obronić ten tytuł za pomocą nowego auta jakim jest C3 R5 ze stajni Saintéloc Racing.

To, co możemy zrobić w dużej mierze zależy od feelingu w aucie i wewnątrz zespołu. Oczywiście jestem spragniony zwycięstw, ale muszę też skupić się na zdobywaniu punktów i być bardziej konsekwentnym. W zeszłym roku wykonaliśmy bardzo dobrą robotę, ale wciąż były pewne nieoczekiwane rzeczy, więc musimy połączyć naszą szybkość z naszą niezawodnością. To nie jest łatwe, ale będziemy ciężko pracować.-powiedział Alexey Lukyanuk

Sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy rozpocznie się od Rajdu Azorów. (21 – 23 marca 2019 roku)

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Close