ERCRAJDY

Łukasz Habaj celuje w ERC 2019

Łukasz Habaj który w tym sezonie startował w niepełnym sezonie ERC celuje w powrót do Mistrzostw Europy w przyszłym roku.

Łukasz Habaj przez większość sezonu startował w Fordzie Fieście R5 od Rally Technology. We Wrześniu były mistrz Polski zdecydował się zamienić Fiestę na mniej zawodną Skode Fabie R5. Polak za kierownicą Skody wystartował w trzech rajdach.

„Celem jest pojechanie w tym samochodzie kolejnego pełnego sezonu. Po prostu muszę ciężko pracować, szukać trochę pieniędzy i wrócić w przyszłym roku. Byłem szósty w Polsce i piąty na Łotwie, więc jest znaczna poprawa w stosunku do poprzednich rajdów. To mój trzeci rajd w tym samochodzie. To trudne i wymagające pod względem ustawień, a styl jazdy różni się znacznie od Fiesty, z której korzystałem od trzech lat. Ale bardzo mi się to podobało, dostosowuję się i myślę, że może być tylko lepiej. – powiedział Łukasz Habaj dla fiaerc.com

Profil kierowcy:
Łukasz Habaj
Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Close