AMATORWalimska ZimówkaWalimska Zimówka 2019

Rallypl.com patronem medialnym MSP Rally Trophy

Dolny Śląsk to kolebka rajdów samochodowych Rozgrywane tutaj dwie rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski są tego najlepszym przykładem. Nie dziwi więc fakt, że także rajdy amatorskie w tym rejonie Polski cieszą się dużą popularnością.

Organizowane przez Walim Rajdowy i Bielawską Grupą Motosportową amatorki gromadzą na starcie dziesiątki przyszłych adeptów rajdowego rzemiosła. Imprezy te cieszą się także dużą popularnością wśród kibiców, którzy licznie gromadzą się przy trasie odcinków specjalnych. W sezonie 2019 Walim i Bielawa łączą siły w cyklu MSP Rally Trophy, w skład którego wejdą cztery rajdy oraz pięć wyścigów górskich.

Rallypl.com wspiera wszelkie inicjatywy związane z motosportem, także te niższego szczebla. Dlatego z dużą satysfakcją informujemy,  że obejmujemy patronem medialnym cykl imprez organizowanych w ramach MSP Rally Trophy 2019!

Pierwszy sprawdzian dla zawodników już 20 stycznia. Na znanej z Rajdu Świdnickiego trasie, zawodnicy będą rywalizować w rajdzie Darwit Walimska Zimówka. Impreza ta zwykle rozgrywana jest w prawdziwie zimowej aurze, co czyni ją bardzo atrakcyjną dla kibiców, a przy tym szalenie wymagającą dla rywalizujących załóg.

Już teraz w imieniu własnym oraz organizatora serdecznie zapraszamy na „Walimską Zimówkę” oraz wszystkie imprezy w cyklu MSP Rally Trophy.

Kalendarz 2019:
19.01 – Darwit Walimska Zimówka
23.03 – Radkowski Trakt
05.10 – Darwit Walimska Jesień
09.11 – BSK TECH 4 Rajd Wikinga

Kalendarz wyścigów jest jeszcze doszlifowywany.

Więcej informacji: www.facebook.com/rallytrophy/

Tagi

Artur Jasiński

Pomysłodawca, założyciel, redaktor naczelny portalu.

Podobne

Zobacz także

Close
Close