Rajd SardyniiRajd Sardynii 2018RAJDYWRC

Przewaga Ogiera wciąż topnieje – OS13 Rajd Sardynii 2018

Przewaga Ogiera wciąż topnieje – OS13 Rajd Sardynii 2018

Odcinkek CITTA’ DI ITTIRI – COROS o długości 1,5 kilometra to bardziej przerywnik przed drugą pętlą dzisiejszego dnia, aniżeli pełnoprawne ściganie. Kierowcy przejechali ten oes bardzo pewnie, nikt nie stracił wiele na skutek błędu, a nie dało się tutaj nadrobić zbyt dużo. O 16:08 zawodnicy wyjadą na drugą pętlę i wtedy będziemy mogli znowu cieszyć się walką.

Thierry Neuville miał problem z ciśnieniem paliwa między OS12, a zjazdem do serwisu. Mechanicy wymienili zbiornik w samochodzie Belga i wypuścili go do boju. Mads Ostberg i Hayden Paddon uzyskali identycznie czasy, więc różnica między nimi wciąż wynosi 4,9 sekundy. Dokładnie tyle samo, ile dzieliło Ogiera i Neuville’a przed rozpoczęciem 13 próby. Teraz przewaga lidera stopniała już do 2,9 sekundy! W walce o 3 miejsce Lappi jest 5,3 sekundy za Latvalą. Młody kierowca Toyoty uzyskał najszybszy czas na trzynastej próbie! Między Lappiego i Neuville’a na OS13 wcisnął się jeszcze Andreas Mikkelsen.

Wyniki – OS13 Rajd Sardynii 2018

OS13 Rajd Sardynii
wrc.com

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku. Odpowiedzialny za realizację projektu "Typer RSMP 2018 by Rallypl.com". Student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. E-mail: oktawian@rallypl.com
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close