AMATORPRASOWETarmac Masters

Jak wracać, to z przytupem – BS Rally Team

Jak wracać, to z przytupem – BS Rally Team

1st. Rally M3Racing odbył się w weekend 30 czerwca – 1 lipca 2018 r. Był to pierwszy start zawodników BS Rally Team po odbudowie Hondy Civic.

Dla nas rajd zaczął się już w piątek. Miało być spokojne pakowanie busa, rajdówki i o 15:00 wyjazd do Lubinia, ale to była tylko teoria. Rano okazało się, że blokują się pedały sprzęgła i gazu. Szybka naprawa przyniosła pożądany efekt, ale zabrakło czasu na testy. Na dodatek bus serwisowy nie wrócił z naprawy i jego załadunek przeciągnął się do 20:00, dlatego w Lubiniu zameldowaliśmy się dopiero przed 22…

Sławomir Szpot

 

Oj, wiele się ostatnio działo. I wiele dziać jeszcze będzie. Najważniejsze jednak jest to, że naszą Hondę udało się szybko odbudować, a podczas trzeciej rundy Tarmac Masters 2018 zajęliśmy drugie miejsce w klasie SK3 – opowiadają Mariusz Brylski i Sławomir Szpot.

A w Lubiniu litości nie było. Konkurencja narzuciła bardzo wysokie tempo od samego początku rajdu.

Dopiekały nam szykany, na których dramatycznie traciliśmy czas. Zdecydowanie wolimy szybkie odcinki w stylu zakręt w zakrętNa pierwszym odcinku specjalnym nie zmieściliśmy się w ciasny prawy zakręt i musieliśmy cofać. Dodatkowo Sławek zgubił się w notatkach i przez chwilę musiałem jechać to, co widzę. Na szczęście szybko się otrząsnęliśmy i zaczęliśmy odrabiać straty. Efekt pracy całego zespołu BS Rally Team na mecie rajdu jest całkiem dobry. Drugie miejsce w klasie przy bardzo mocnej konkurencji potwierdza, że i z samochodem i załogą rajdową po ostatniej przygodzie jest wszystko ok.

Mariusz Brylski

BS Rally Team
Konkurencja narzuciła bardzo wysokie tempo od samego początku rajdu

Podziękowania BS Rally Team

Chcemy gorąco podziękować naszym sponsorom, ale także członkom zespołu za wsparcie i wyrozumiałość: Grześku – dziękujemy za ogarniecie całego serwisu, Krzyśku – dzięki za pomoc na serwisie i masę dobrego humoru, Panie Janku – dzięki za pomoc na serwisie i szybką reanimację Hondy. Dziękujemy także naszym żonom, Agnieszce i Monice – za WIELKĄ wyrozumiałość i cierpliwość. Specjalne podziękowania także dla firmy Grafers.eu, która jak zawsze zadbała o „makijaż” naszej Hani oraz dla firmy Jerzy Gawrycki Przetwórstwo Mięsne, która zadbała o gastronomiczne zaopatrzenie teamu.

BS Rally Team
Drugie miejsce w klasie przy bardzo mocnej konkurencji potwierdza, że i z samochodem i załogą rajdową po ostatniej przygodzie jest wszystko ok.
Teraz przed BS Rally Team treningowy start w BSK TECH Wyścigu Górskim Jodłownik, który już w najbliższą niedzielę 8 lipca. Na trasach Tarmac Masters zmierzymy się ponownie pod koniec sierpnia podczas 2. Rally IRECO Motorsport.
Tagi

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku. Odpowiedzialny za realizację projektu "Typer RSMP 2018 by Rallypl.com". Student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. E-mail: oktawian@rallypl.com

Podobne

Close