F1

OFICJALNIE: Orlen sponsorem Williamsa!

OFICJALNIE: Orlen sponsorem Williamsa!

To była w zasadzie formalność, ale teraz możemy to potwierdzić. PKN Orlen został oficjalnie sponsorem zespołu Williams Racing! Na mocy porozumienia Robert Kubica będzie etatowym kierowcą stajni z Grove. Logo polskiego koncernu będzie widniało na tylnym skrzydle, nosie i lusterkach FW42. Dodatkowo znajdzie się dla niego miejsce na kaskach i kombinezonach kierowców i ekipy.

Claire Williams:

„Jest nam bardzo miło móc ogłosić, że PKN Orlen będzie partnerem naszego zespołu w sezonie 2019. W Williamsie chodzi o technologię, innowację i najwyższej klasy inżynierię. To sprawia, że PKN Orlen jest idealnym partnerem dla nas.”

Daniel Obajtek – CEO PKN Orlen:

„Współpraca między PKN Orlen, a ekipą Williams Racing rozpoczyna nową erę motorsportu w Polsce, a także budowanie globalnego charakteru naszej marki. Warto wspomnieć, że Grupa Orlen posiada aktywa w pięciu krajach Europy i Ameryki Północnej. Nasze produkty są dostępne w ponad 90 krajach całego świata. To znaczy, że szukamy globalnych kanałów komunikacji, aby ustabilizować naszą pozycję na arenie międzynarodowej. Zaangażowanie w Formułę 1 jest jedną z najlepszych dróg na promowanie brandu w ramach sponsoringu sportowego. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wejść do sportu w Williamsem. W 2019, Robert Kubica będzie kierowcą wyścigowym, jako jedyny Polak w stawce. Chcemy mu towarzyszyć w jego podróży z powrotem na szczyt.”

Komentarze

Tagi

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com