Rajd DolnośląskiRajd Dolnośląski 2018RAJDYRSMP

Marczyk wygrywa, duża strata Gabrysia – OS2 52. Rajd Dolnośląski 2018

Marczyk wygrywa, duża strata Gabrysia – OS2 52. Rajd Dolnośląski 2018

Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk wygrali drugi Oes Rajdu Dolnośląskiego. Zespół Škoda Motorsport Polska, pokonał Grzegorza Grzyba o 1.2 sekundy na tym 9,30 km odcinku. Trzeci czas uzyskał Jakub Brzeziński ze stratą 3.5 sekundy do Marczyka. Czwarty czas wykręcił Tomasz Kasperczyk (+7.7s) Taki sam czas jak Kasperczyk uzyskał również Filip Nivette. Na mecie z dużą stratą do Miko zameldował się Zbigniew Gabryś (+16.0s). Na razie nie wiadomo co jest przyczyną takiej starty czasowej.

W klasyfikacji generalnej Rajdu na prowadzeniu utrzymał się Grzegorz Grzyb z przewagą 2.1 sekundy nad Miko Marczykiem. Wirtualne podium zamyka Jakub Brzeziński który stracił na rzecz kierowcy ŠKODA Polska Motorsport swoją drugą pozycję po pierwszym oesie. Colin traci do Grzyba 2.5 sekundy. Na czwartym miejscu plasuje się Filip Nivette w Fordzie Fiesta Proto (+11.2s) Czołową piątke zamyka Tomasz Kasperczyk (+15.0s)

Następny Oes rozpocznie się o godz. 16.00 i będzie to próba Duszniki Arena – w konfiguracji A. Już teraz zapraszamy na transmisje na żywo z tego odcinka na naszego Facebooka!

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close