Rajd NadwiślańskiRajd Nadwiślański 2018RAJDYRSMP

Marczyk: Jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego dnia

Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk zakończyli sobotni etap Rajdu Nadwiślańskiego, na bardzo dobrym trzecim miejscu.

Dzisiejsza część rywalizacji składała się z sześciu odcinków. Reprezentanci fabrycznej Škody rozpoczęli zmagania od czwartego czasu na oesie miejskim w Puławach. Na kolejnych odcinkach Łaziska i Wilków zamknęli dwa razy oesowe podia.

Poźnym południu duet w Fabii R5 zapisał trzy trzecie czasy i na takiej właśnie pozycji, zakończył sobotnią część rywalizacji. Po sześciu rozegranych próbach Miko i Szymon tracą do liderów 17,1s.

Foto. Miko Marczyk Motorsport

Kończymy pierwszy etap rajdu, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. To było sześć wspaniałych odcinków specjalnych. Pogoda dopisywała, myślę że była to frajda dla nas, jak i dla wszystkich kibiców, którzy mogli śledzić rajdówki w okolicach Puław. Wykonaliśmy nasz plan, nasza jazda była mądra, miejscami szybka. Kończymy dzień jak trzecia załoga rajdu, nie mamy dużej straty do kolegów z przodu. Z dużym optymizmem patrzymy na jutrzejszy dzień, którego odcinki jechałem już w zeszłym roku. Mam nadzieję, że będziemy dalej realizować założony plan i zadowoleni pojawimy się na mecie w Puławach.

Mikołaj Marczyk

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close