ERCRajd AkropoluRajd Akropolu 2018RAJDY

Magalhaes kontroluje sytuacje, Ptaszek zbliża się do Hercziga – OS10 Rajd Akropolu 2018

Os10

Magalhaes kontroluje sytuacje, Ptaszek zbliża się do Hercziga – OS10 Rajd Akropolu 2018

Bruno Magalhaes i Hugo Magalhaes spokojnie kontrolują sytuacje i pewnie prowadzą po porannej części rywalizacji niedzielnego etapu w Rajdzie Akropolu 2018. Portugalska załoga, która nie zbliżyła się jeszcze dzisiaj póki co do oesowego podium ma 50,9s przewagi nad Norbertem Herczigiem. Kierowca Fabii R5, miał na 18 km prónie duży moment i stracił przez to kilka cennych sekund.

Na rewelacyjnej trzeciej pozycji po dziesięciu oesach plasuje się Hubert Ptaszek i Maciej Szczepaniak. Polska załoga po 4 i 6 miejscu na poszczególnych próbach zbliżyła się do drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej. Do wyprzedzającego ich bezpośrednio Węgra Hercziga reprezentanci zespołu TRT Krezus Rally Team tracą 33,8s.

Na czwartą pozycje awansował Evynd Brynildsen, który wyprzedził Cypryjczyka Galatariotisa. Grzegorz Grzyb, który nie podejmuje dzisiaj dużego ryzyka i jedzie spokojnie plasuje się na szóstej pozycji. Za Polakiem znajduje się Belg Serderidis oraz Brazyliczyk Nobre.

Komentarze

Pokaż więcej

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close