ERCRajd Wysp KanaryjskichRAJDY

Lukanyuk wygrywa, Grzyb wysoko – OS4 Rajd Wysp Kanaryjskich

OS4:

Alexey Lukanyuk wygrał pierwszy odcinek drugiej dzisiejszej pętli Rajdu Wysp Kanaryjskich. Tuż za nim uplasował się Nikolay Gryzain który stracił do kierowcy Fiesty R5, zaledwie 0.2 sekundy. Oesowe podium zamknął nasz rodak – Grzegorz Grzyb (+2.9s). Czwarty rezultat na mecie wykręcił Bruno Magalhaes w Skodzie Fabii R5 (+3.9s). Czołową piątkę oesu zamknął Ivan Ares (+4.0s). Łukasz Habaj wykręcił czternasty czas i staracił 11.7 sekundy do zwycięzcy odcinka. Aleks Zawada wykręcił piętnasty czas i szesnasty czas i stracił do Lukanyuka 13.7 sekundy. Hubert Ptaszek wykręcił osiemnasty rezultat (+15.4s)

Lubie ten odcinek, jest fajny. Początek jest szybki, końcowe partie są bardziej śliskie, więc jechaliśmy wolniej, ale jestem zadowolony – Grzegorz Grzyb

 

Było dobrze, lecz za bardzo ślizgałem się w początkowej partii. Mam wrażenie że po hopie za długo leciałem w powietrzu – Nikolay Griazin.

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close