ERCRajd Wysp KanaryjskichRAJDY

Lukanyuk pierwszym liderem! – OS1 Rajd Wysp Kanaryjskich

Alexey Lukanyuk wygrał pierwszy odcinek Rajdu Wysp Kanaryjskich. Rosyjski kierowca pokonał drugiego Jose Antonio Suareza o 1.3 sekundy. Trzeci czas uzyskał Grzegorz Grzyb! Polak stracił zaledwie do kierowcy Fiesty R5 3.9 sekundy. Czwarty rezultat na mecie wykręcił Norweg Brynildsen Eynid w Fiescie R5 (+4.3s). Czołową piątkę oesu zamknął Loubet (+4.4s)  Rywalizacja na tym odcinku specjalnym, przebiegała w deszczowych warunkach.

Jest mokro. Na  Począteku było w porządku, lecz w połowie odcinka było ślisko i jechaliśmy zachowawczo. Staram się atakować ale czuję  że zrobiłem  dużo błędów – Grzegorz  Grzyb.

Drugą najlepszą Polską załogą jest Hubert Ptaszek i Maciek Szczpaniak którzy uzyskali czternasty  czas na tyn oesie. (+11.1s). Następnie z Polskich Załóg jest Aleks Zawada który plasuje się na szesnastej pozycji i stracił do zwycięzcy oesu 12.8 sekundy. Czwarta Polska załoga, czyli Łukasz Habaj wykręcił osiemnasty czas. (+15.2s)

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close