AktualnościRAJDYWRC

Loeb: „Wcisnę się między Neuville’a i jego rywala”

Thierry Neuville może liczyć na Sébastiena Loeba w przyszłym roku. W razie potrzeby dziewięciokrotny mistrz świata będzie pomagał Belgowi. Thierry Neuville w ciągu ostatnich lat niejednokrotnie znajdował się blisko Mistrzostwa Świata. W sezonach 2013, 2016, 2017 i 2018 zawsze jednak musiał zadowolić się drugim miejscem.

W przyszłym roku Neuville będzie miał Sébastiena Loeba obok siebie. 44-letni Francuz pojedzie w 6 rajdach Mistrzostw Świata w barwach Hyundaia. Jeśli będzie to konieczne, wielokrotny mistrz świata będzie wykonywał ważną pracę dla Neuville’a. Loeb powiedział to we francuskiej gazecie sportowej L’Equipe:

„Jestem na to gotowy. Mam nadzieję, że nie zdarzy się to w każdym rajdzie, ale jeśli Neuville będzie walczył o mistrzostwo świata pod koniec sezonu, to jestem gotów wcisnąć się pomiędzy jego rywala, to część naszej pracy.”

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za recenzje książek, gier wideo oraz wszelakie artykuły. Na co dzień uczeń i wielki fan sportu. Kontakt: michal@rallypl.com
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close