AktualnościF1Robert Kubica

Kubica ze wsparciem 10 milionów dolarów?

Według Joe Sawarda Robert Kubica może stworzyć duet Georgem Russellem w przyszłym sezonie w zespole Williams Racing. Dziennikarz Motorsport Week informuje że Robert Kubica skompletował budżet na poziomie 10 milionów dolarów. Podobne plotki miały miejsce tydzień temu.Pisaliśmy o tym TUTAJ 

Brytyjczyk informuje, że z powodu sankcji nałożonych m.in na Głownego sponsora Sergeya Sirotkina mogą pojawić się problemy z transferem pieniędzy. Ostatnio menadżer 23 latka rozmawiał z Helmutem Marko na temat umieszczenia Rosjanina w Toro Rosso.

Mercedes ma problem z młodymi kierowcami
Twitter / George Russell

Stajnia z Grove musi załatać dziurę finansową ponieważ w przyszłym roku Williams rozstanie się z Martini. Według Sawarda Brytyjska ekipa mogłaby zatrudnić Kubice oraz Russela ponieważ zespół dysponowałaby wówczas wsparciem sponsorów Polaka i  dużymi zniżkami Mercedesa na układy napędowe oraz odszkodowaniem od Lance’a Strolla, który ma przejść do Force India mimo ważnej umowy z Williamsem.

Według motorsport-total.com, Lawrence Stroll miał zaproponować Robertowi Kubicy funkcję trzeciego kierowcy w Racing Point Force India.

Komentarze

Tagi

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com