GTPRASOWEWYŚCIGI

GT4 zawitało do Misano!

GT4 zawitało do Misano! – Gosia Rdest

W ten weekend na włoskim torze Misano odbywa się trzecia runda GT4 European Series. W serii startuje Gosia Rdest, reprezentująca barwy zespołu Phoenix Racing. Kolejny przystanek serii GT4 European Series, w której możemy oglądać Gosię Rdest, to Włochy i tor Misano. Pierwszy wyścig odbędzie się w sobotę o godzinie 15:30, drugi w niedzielę o 11:10. Wszystkie wyścigi będą transmitowane na żywo na stronie internetowej serii GT4: https://european.gt4series.com/live/, a także na Facebooku: https://www.facebook.com/gt4series/.

Pierwsza piątkowa sesja treningowa została przerwana ze względu na gwałtowną ulewę i zbyt obficie zgromadzoną wodę w drugim sektorze toru. Pomimo pojawienia się zielonej flagi pod koniec treningu, niewiele zespołów zdecydowało się na ponowny wyjazd na tor.

Zawody GT4 European Series towarzyszą serii Blancpain Series. Poza tym, w ten weekend na torze Misano odbywa się także runda Lamborghini Super Trofeo , w której staruje polski zawodnik Karol Basz.

W sezonie 2018 Gosię Rdest wspierają: DeWALT, A/B/C PHU Bogdan Serafin, EPOS Watches Poland, Ravenol, HICO Medical Devices, EMKA SA, Emka – Trans.

Komentarze

Tagi

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com