ERCRajd Wysp KanaryjskichRAJDY

Miguel Fuster atakuje – OS2 Rajd Wysp Kanaryjskich

Miguel Fuster wygrał drugi odcinek specjalny Rajdu Wysp Kanaryjskich. Hiszpański kierowca pokonał drugiego Laurenta Pelliera o 1,2 sekundy, a trzeciego Nikolaya Gryazina o 1,6 sekundy. Pierwszych czterech kierowców zmieściło się ze swoimi czasami w dwóch sekundach! Tym czwartym był Alexey Lukyanuk.

Rajd Wysp Kanaryjskich – Polacy na OS2

Najszybszym z Polaków był tym razem Aleks Zawada, który uzyskał 12 czas i wspiął się na 16 pozycję w klasyfikacji generalnej. Zaraz za nim na tym odcinku, a jednocześnie bezpośrednio przez nim w generalce uplasował się Hubert Ptaszek. Łukasz Habaj był 21 na OS2 i taką samą pozycję zajmuje w rajdzie. Grzegorz Grzyb, który Rajd Wysp Kanaryjskich rozpoczął od 3 czasu na OS1, tym razem był 23 (18 msc. w klasyfikacji rajdu).

Rajd Wysp Kanaryjskich – Klasyfikacja generalna:

Rajd Wysp Kanaryjskich nie zmienia lidera, ale duże roszady występują na kolejnych miejscach. Po drugiej próbie na czele pozostaje Alexey Lukyanuk. Miguel Fuster nie jest klasyfikowany oficjalnie w ERC, ale w tabeli rajdu zajmuje drugą pozycję ze stratą 3.7 sekundy. Podium uzupełnia aktualnie Laurent Pellier, 4.3 sekundy za Rosjaninem.

ewrc-results

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close