ERCRajd AzorówRAJDY

Fatalny dzień Polaków na Azorach.

Niestety, dzisiejszego dnia do udanych nie może zaliczyć w zasadzie żaden z Polaków biorących udział w Rajdzie Azorów. Już na początku Hubert Ptaszek i Maciej Szczepaniak zostali zdyskwalifikowani. Powodem były błędy w procedurach z wczorajszego wieczoru. Następnie, na trasie odcinka Sete Cidades zakończyli jazdę Jarosław Kołtun i Ireneusz Pleskot. Drugi przejazd tego samego OS’u zatrzymał Tomasza Kasperczyka i jego pilota, Damiana Sytego. Ten ostatni wypadek spowodował całkowite zablokowanie drogi i przerwanie odcinka specjalnego. Załogi będą miały doliczone jeden czas.

Jedynie Łukasz Habaj wciąż jedzie. Po dzisiejszej rywalizacji prawdopodobnie uplasuje się na 15 miejscu. Oczywiście przekonamy się o tym na 100%, kiedy organizatorzy doliczą wszystkim zawodnikom czas za OS9, na którym kraksę miała załoga Kasperczyk/Syty.

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku. Odpowiedzialny za realizację projektu "Typer RSMP 2018 by Rallypl.com". Student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. E-mail: oktawian@rallypl.com
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close