RAJDY

Dyrektor techniczny VW skomentował testy Polo R5.

Podczas testów Volkswagena Polo R5 we Francji doszło do dziwnego incydentu. Zdjęcia opublikowane na Twitterze pokazują, że samochód stracił całą tylną oś. 

To, co na pierwszy rzut oka wygląda na poważny problem z Polo R5, w rzeczywistości było nawet zamierzone przez Volkswagena.
 „Testowaliśmy samochód w Fontjoncouse, i szczerze mówiąc, pojechaliśmy tam, żeby go rozbić” – powiedział dyrektor techniczny Francois-Xavier Demaison w „Motorsport-Total.com”.
„Zdjęcia zostały zrobione po tym, jak samochód był testowany przez cztery dni, a wszystkie komponenty znacznie przekraczały oczekiwany okres eksploatacji” – powiedział dyrektor techniczny VW.
Ten samochód jest dla klientów, dla nich musimy wykonać ten test” – wyjaśnia Demaison”. „Byłoby nie do zaakceptowania, gdybyśmy sprzedawali  samochód, a potem mielibyśmy problemy, ponieważ nie testowaliśmy wystarczająco wytrzymałości auta
Debiut Polo R5 zaplanowany jest na Rajd Hiszpanii (25-28 października)

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close