PRASOWERAJDY AMATORSKIE

Czas na drugą rundę…

 

Przed nami wiosna, i to nie tylko w kalendarzu, ale także ta rajdowa – „Darvit Walimska Wiosna Rajdowa”, czyli 2 runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów. W rajdzie udział wezmą dwie załogi BS Rally Team.

 W ramach programu Drugi start w tym cyklu zaliczą Arkadiusz Idzi i Dominka Samburska (Fiat CC). – Z niecierpliwością czekamy na najbliższą sobotę, kiedy ruszyła cała rajdowa machina – przyznaje Arek Idzi. – Tym razem wystartują z nami także koordynatorzy projektu BS Rally Team dla młodych Mariusz Brylski i Sławomir Szpot (Honda Civic). Bardzo nas to cieszy, bowiem razem z Dominiką liczymy na kolejne cenne wskazówki i rady.

Mariusz i Sławek wystartują w rajdzie typowo treningowo, bowiem priorytetem w sezonie 2018 są dla nich starty w całym cyklu Tarmac Masters

 

Po raz ostatni walczyliśmy na odcinkach specjalnych w połowie listopada ubiegłego roku – opowiada kierowca Mariusz Brylski. – Musimy nieco odrdzewieć i sprawdzić przygotowanie samochodu do sezonu, bowiem już w kolejny weekend startuje najważniejszy dla nas w 2018 roku cykl, czyli Tarmac Masters.

Od ostatniego startu zawodników auto przeszło porządny przegląd. Udało się także usunąć usterki, które przytrafiły się pod koniec zeszłego sezonu, kiedy Mariusz i Sławek wywalczyli tytuł vice mistrza Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej i II vice mistrza TARMAC Masters. Teraz czas na nowe otwarcie, czas na nowy sezon

Podczas Walimskiej Wiosny załogi będą miały do pokonania 4 przejazdy osu Walim – Glinno. Dwa razy w jednym i dwa razy w drugim kierunku, co łącznie da 13,6 km oesowych. Zawody zakończą się w niedzielę wieczorem.

Komentarze

Tagi
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com