RAJDYWRC

Citroen chce, aby Loeb został na dłużej.

Szef francuskiego zespołu, Pierre Budar, jest otwarty na rozmowy w sprawie rozszerzenia programu Sebastiena Loeba ponad trzy, zaplanowane wcześniej imprezy. Zarówno Budar, jak i Kris Meeke wyrazili ogromną chęć oglądania mistrza w rajdówce znacznie częściej.

„Mamy umowę na 3 rajdy. Po nich będziemy mogli porozmawiać i zobaczyć co da się zrobić. Szczerze mówiąc, nie znam żadnego menadżera zespołu w tym parku serwisowym, który nie chciałby tego faceta w swoim samochodzie w pełnym wymiarze czasowym!” – powiedział Budar w wywiadzie z motorsport.com

Wszyscy w zespole byli zachwyceni tym, jaką prędkość pokazał wielokrotny Mistrz Świata w Rajdzie Meksyku. To z całą pewnością rozbudziło apetyty.

„Jego występ w Meksyku był świetny. Wszyscy mogliśmy czerpać energię, którą przyniósł. Mówiłem już, że chciałbym go z powrotem w ekipie. Gdybym miał szansę przejechać z nim pełny sezon, mógłbym się nauczyć naprawdę wielu rzeczy. Wyobrażacie sobie naszą siłę, gdybyśmy mieli Sebastiena, a do tego Craiga Breena w trzecim aucie?” – Tak z kolei wypowiadał się Kris Meeke.

Myślicie, że jest szansa na to, aby Sebastien Loeb powrócił do WRC na dłużej?

Komentarze

Tagi
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com