PRASOWERAJDY

Charytatywnie, ale grubo! – BS Rally Team

Charytatywnie, ale grubo! – BS Rally Team

Wygrane wszystkie podjazdy i na mecie blisko pół minuty przewagi nad drugim zawodnikiem w klasie – to najprostsze podsumowanie ostatniego startu Mariusza Brylskiego, reprezentanta BS Rally Team, w BSK TECH Wyścigu Górskim „Kamionki”, który odbył się w sobotę 5 maja 2018 r. w Górach Sowich.

Forma zawodów przygotowanych przez Bielawską Grupę Motosport i Gminę Pieszyce nieco różniła się od formy rajdowej, bowiem w wyścigu udział bierze tylko kierowca. Chociaż na pierwszym podjeździe treningowym u boku Mariusza mogliśmy zobaczyć pasażera. – Faktycznie tak było, a to za sprawą aukcji charytatywnych, w których wystawiliśmy możliwość przejażdżki na prawym fotelu podczas wszystkich trzech wyścigów górskich – w Kamionkach, Jodłowniku i Rościszowie – opowiada Mariusz Brylski. – W ten sposób robiąc to, co kochamy, mogliśmy włączyć się w pomoc Tosi i pomóc zbierać pieniądze na jej leczenie. A same zawody? – szybkie, udane i zakończone na najwyższym stopniu podium.

Fot. P. Puchalski Rally Photo

Mariusz Brylski za kierownicą Hondy Civic z każdym kolejnym podjazdem na Przełęcz Jugowską powiększał przewagę nad Wojciechem Wiśniowskim w Citroenie Saxo. Podium w klasie 3 ze stratą blisko 45 s. uzupełnił Maciej Święcicki, który także wystartował w Citroenie Saxo.

Teraz czas na chwilę przerwy, a w dniach 25-26 maja 2018 r. zawodnicy BS Rally Team w komplecie – Mariusz Brylski i pilot Sławomir Szpot wracają na rajdowe trasy do rywalizacji podczas 1. Rally Pickup Design – 2. Rundy Tarmac Masters 2018.

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close