ERCRajd RzymuRajd Rzymu 2018RAJDY

Campedelli pokazuje dobre tempo! – OS2 Rajd Rzymu 2018

Campedelli pokazuje dobre tempo! – OS2 Rajd Rzymu 2018

Sobotnią rywalizację rozpoczynamy oesem Pico-Greci o długości 19,5 kilometra. Będzie on dziś przejeżdżany dwukrotnie. Poranna pętla zawiera trzy odcinki specjalne. Na pierwszej dzisiejszej próbie najlepiej poradził sobie Simone Campedelli, wyprzedzając o 1,4 sekundy Alexeya Lukyanuka i o 6,6 Nikolaya Gryazina. Łukasz Habaj i Grzegorz Grzyb uzyskali niemal identyczne czasy (Łukasz był szybszy o 0,3 sekundy). Polacy uplasowali się odpowiednio na 9 i 10 miejscu.

Bardzo ciężko. Robiłem co w mojej mocy, ale nie mam pojęcia, jaki jest czas.

Łukasz Habaj

Trudny oes, bardzo wyboisty. Większa jego część prowadziła w dół. Starałem się trzymać dobrą linię, ale nie jechaliśmy zbyt szybko.

Grzegorz Grzyb

OS2 Rajd Rzymu 2018 stał też pod znakiem przebitych opon. Swoje problemy mieli w tym temacie Laurent Pellier, Rhys Yates i Marco Pollara. Aloisio Monteiro wpadł także do rowu i zakończył swoją jazdę. Dużą stratę zaliczył także Bruno Magalhaes, tracąc prawie 27 sekund do zwycięzcy próby. Nie mamy jednak informacji o jakichś konkretnych kłopotach Portugalczyka. Wielu kierowców na mecie zwracało uwagę na wyboisty charakter odcinka i jego stopień trudności.

Wyniki – OS2 Rajd Rzymu 2018

OS2 Rajd Rzymu 2018
ewrc-results.com

Komentarze

Tagi

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com