Rajd NadwiślańskiRajd Nadwiślański 2018RAJDYRSMP

Brzeziński w komfortowej sytuacji po pierwszej niedzielnej pętli- OS8 Rajd Nadwiślański

Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń po odpadnięciu z rywalizacji Tomka Kasperczyka na siódmym odcinku, prowadzą po pierwszej niedzielnej pętli w Rajdzie Nadwiślańskim. Kierowca Fabii R5 popisał się również najlepszym czasem na próbie Urzędów. W klasyfikacji generalnej aktualni liderzy cyklu RSMP wyprzedzają aż o 27,3 Mikołaja Marczyka i Szymona Gospodarczyka. Reprezentanci fabrycznej Škody Motorsport Poland, cieszą się jazdą i spokojnie bronią drugiej pozycji. Liderzy klasy Open N Filip Nivette i Kamil Heller, kompletują wirtualne podium zawodów ze stratą 1.17,5s. do prowadzących.

Czwarte miejsce zajmują bardzo dobrze spisujący się dzisiaj Dariusz Poloński i Łukasz Sitek. Czołową piątkę zamykają reprezentanci Subaru Poland Rally Team Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski. Szósta pozycja póki co należy do załogi TVN Turbo Rally Team Łukasza Byśkiniewicza i Macieja Wisławskiego, za duetem w Hyundaiu i20 R5 plasują się bracia Kotarbowie. Na ósmej pozycji pętlę ukończył Damian Łata.

W klasyfikacji popularnej ośki rządzi i dzieli Kacper Wróblewski, który wyprzedza swojego najgroźniejszego rywala Jacka Jureckiego aż o ponad minute.

Końcowa pętla trzeciej tegorocznej rundy RSMP startuje o 12:45.

Komentarze

Tagi

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com