Rajd DolnośląskiRajd Dolnośląski 2018RAJDYRSMP

Brzeziński atakuje i awansuje na drugie miejsce- Os7 52 Rajd Dolnośląski

Os7 Rajd Dolnośląski 2018

Jakub Brzeziński zaatakował na pierwszym niedzielnym odcinku specjalnym. Kierowca pilotowany przez Kamila Kozdronia na arenie w Dusznikach zostawił za swoimi plecami o 5,7s aktualnego lidera rajdu Grzegorza Grzyba i o 10,9s Tomasza Kasperczyka.

Czwarty rezultat na tej próbie zanotował Mikołaj Marczyk. Zawodnik fabrycznej Škody Fabii R5 stracił na tym oesie do zwycięzcy 12.2s. Piątym czasem popisał się Łukasz Byśkiniewicz. Za jego plecami uplasował się Jarosław Kołtun. Siódmy i najszybszy w Open N był Marcin Słobodzian. Dariusz Poloński zajął ósme miejsce. Na dziewiątej pozycji odcinek zakończył Łukasz Kotarba. Najszybszy w klasie 4 Jacek Jurecki zamknął czołową dziesiątkę.

W klasyfikacji generalnej po siedmiu rozegranych próbach prowadzi Grzegorz Grzyb. Mistrz Polski z sezonu 2016 posiada tylko 5,2s przewagi nad Jakubem Brzezińskim. Wirtualne podium zawodów uzupełnia Mikołaj Marczyk +11,1s. Na czwartym miejscu znajduje się aktualnie Tomasz Kasperczyk +42,3s. Pierwszą piątkę kompletuje Jarosław Kołtun 1.30,6s.

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close