RAJDYWRC

Bez Paddona w WRC w przyszłym roku!

Hayden Paddon za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował że nie będzie reprezentować barw Hyundaia w Mistrzostwach świata. Nowozelandzki kierowca tym samym nie będzie rywalizować na oesach Mistrzostw świata w żadnym z zespołów.

Z pewnością nie jest łatwo to powiedzieć, ale nie będzie nas w  WRC ze względu na brak możliwości – powiedział Paddon w piątkowym oświadczeniu wideo. Chcielibyśmy podziękować i przeprosić wszystkich naszych fanów, kibiców i wszystkich, którzy przyczynili się do tej niesamowitej podróży. Ostatnie kilka miesięcy było bardzo ciężko psychicznie, w tle było wiele dyskusji, a nam obiecano i powiedzieliśmy wiele rzeczy, które nie zostały zrealizowane. Zdaliśmy sobie sprawę z wczorajszej decyzji Sébastiena Loeba, a potem zaoferowano nam tylko jeden rajd, który w najlepszym interesie nas wszystkich nie jest dla nas opcją. – powiedział Hayden Paddon

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close