ERCRajd RzymuRajd Rzymu 2018RAJDY

Basso próbuje wywierać presje na Lukyanuku OS11-12 Rajd Rzymu 2018

Giandomenico Basso, który walczy z Aleksiejem Lukyanukiem o zwycięstwo w piątej tegorocznej rundzie ERC, próbuje wywierać presje na Rojaninie. Po dwunastu rozegranych oesach kierowca czarno-pomaranczowej Fiesty R5 posiada już tylko 6,7s przewgi nad Włoskim zawodnikiem.

Również walkę z wielokrotnym Mistrzem Włoch toczy o najniższy stopień podium Grzegorz Grzyb. Paolo Andreucci bardzo mocno naciska na Mistrza Polski z 2016 roku i w tej chwili przewaga naszego rodaka wynosi tylko 2,1s. Również blisko jest Fabian Kreim, który zamyka czołową piątkę.

Jedenasty oes na swoje konto zapisał lider rajdu Alexey Lukyanuk. Na dwunastym odcinku najlepszym czasem popisał się Simone Campedelli. Który używa dzisiaj systemu Superrally po wczorajszym niepowodzeniu.

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close